سایت رسمی بهمن مؤذن
مدیریت دولتی
آموزش
در باره من
خاطرات و وقایع
برنامه های اندروید
سایر سایت ها
ارسال صفحه برای دوستان
    بازگشت به مطالب گروه   بازگشت به صفحه اول
 
مظلوم علی (ع) ، غریب علی (ع)

amitriptylin 75 ct

amitriptylin kaufen amitriptylin kardiotoxisk amitriptylin tinnitus

پس از مدت زمانی که توی اتوبوس بودیم به شهر نجف رسیدیم. شهر نجف در واقع همان شهر کوفه تاریخی است با این تفاوت که آن را کاملا در بر می گیرد. در واقع کوفه و مسجد معروف آن جزئی از شهر بزرگ نجف شده است. تنها نقطه خاطره انگیز برای من توی این شهر حرم مطهر امام علی (ع) بود. من همیشه آرزو داشتم خدمت امیر المؤمنین برسم و خدا رو شکر این توفیق نصیبم شد. فکر می کردم بارگاه امام باید بزرگتر از این حرف ها باشه اما خیلی کوچک بود. حد اقل در مقایسه با امام رضای خودمون.

وارد بارگاه این شیر مرد شدم صورتم رو روی زمین گذشتم و اجازه خواستم وارد حرمی بشم که یک عمر با اسمش سعی در رفع مشکلات می کردم. یا علی از این که منو به خونت راه دادی ممنونم. همیشه دلم می خواست مثل تو باشم. این توفیق رو به من بده.

اوالین نماز جماعت را که اونجا خوندیم متوجه موضوع عجیبی شدم. بعد از اذان سیستم های صوتی قطع می شد. و حتی یک نماز جماعت منظم اونجا برگذار نمی شد. خود عرب های اونجا نماز جماعت رو برگذار نمی کردند و جمعیت چند ده هزار نفری که 99 درصد ایرانی بودند به صورت کاملا خود جوش نماز را برگذار می کردند.

حتی نماز ظهر و عصر هم دو رکعتی برگذار می شد! یعنی همه مسافر بودم. من که خیلی دلم می خواست آیت الله سیستانی رو ببینم ، و فکر می کردم برای اقامه نماز میآد، نا امید شدم. از یکی از خدام اونجا پرسیدم ، با من و من جواب داد که به خاطر مسائل امنیتی ایشون از منزل خارج نمی شه. بعضی ها هم معتقد بودند که برای اجرای نماز جماعت مقداری اختلاف بین علما هست. برای ملاقات با ایشون نیاز بود که پاسپورتمون می گرفتیم که متاسفانه این امکان نبود.

من چند تا از بلاد اسلامی رو زیارت کردم، به هر جا که رفتم از علی (ع) اثری دیدم اما چقدر این مردم قدر نشناسند. تمام دنیای اسلام بوی علی می ده ولی علی توی شهر خودشم غریبه، توی شهر خودشم مظلومه! این همه به مردم خدمت کرده ولی من از ایشون مظلوم تر و غریب تر ندیدم

مظلوم علی (ع) ، غریب علی (ع)

لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
نام کاربری:
کلمه عبور:
   
   
  عضویت در سایت  
     
من را در اینستاگرام دنبال کنید
Instagram
 
صفحه من را در فیسبوک ببینید
 
ارسال پیام در تلگرام