سایت رسمی بهمن مؤذن
مدیریت دولتی
آموزش
در باره من
خاطرات و وقایع
برنامه های اندروید
سایر سایت ها
ارسال صفحه برای دوستان
    بازگشت به مطالب گروه   بازگشت به صفحه اول
 
ایجاد و تنظیم سایت جدید در DreamWeaver MX

باشید این کار برای شما وقت گیر و بی فایده به نظر بیاید ولی وقتی بخواهید سایت هایی مثل www.modir.ir داشته باشید که دارای تعداد بسیار زیادی صفحه است و این صفحات به طرق مختلف به هم مربوط هستند ، از اینکه مجبور به این کار شده اید از DreamWeaver سپاسگذاری خواهید کرد. خوب مقدمه کافی است بهتر است وارد عمل شویم. بر روی منوی اصلی اعمال زیر را انجام دهید:

Site --> Manage Sites

پنجره ای که برای شما باز می شود احتمالا با تصویری که می بینید متفاوت است. به دلیل اینکه من قبلا چند سایت ایجاد کرده ام. (شما در آن واحد می توانید به روی چند سایت مختلف کار کنید.) از پنجره باز شده گزینه New --> Site را انتخاب کنید.

در پنجره باز شده و در بخش Basic نام سایت خود را وارد نمایید (من در اینجا اسم خودم را به عنوان نام سایت انتخاب کردم).

در پنجره دوم که مربوط به نحوه استفاده شما از سرور است با انتخاب گزینه مناسب Next را کلیک کنید (اگر هم سر در نمی آورید باز هم Next را بزنید!). در پنجره بعدی باید آدرس پوشه ای را که می خواهید فایل های سایت خود را اعم از تصویر و صفحات در آن نگهداری کنید مشخص کنید. من در آدرس C:\BAHMAN یک پوشه ساختم و آدرسش را وارد کردم.

در پنجره بعدی نحوه ارتباط و استفاده از سرور را مشخص کنید . چون من از سرور استفاده نمی کنم گزینه None را انتخاب کردم.

در صفحه آخر هم خلاصه کارهایی که انجام داده اید نمایش داده شده است. بر روی Done کلیک کنید تا پنجره بسته شود. بر روی Done کلیک کنید تا پنجره کوچکتر نیز بسته شود. حالا سایت خالی! شما ساخته شده و شما باید آن را پر نمایید. در جلسات بعد نحوه انجام این کار را خواهید آموخت.

لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
نام کاربری:
کلمه عبور:
   
   
  عضویت در سایت  
     
من را در اینستاگرام دنبال کنید
Instagram
 
صفحه من را در فیسبوک ببینید
 
ارسال پیام در تلگرام