سایت رسمی بهمن مؤذن
مدیریت دولتی
آموزش
در باره من
خاطرات و وقایع
برنامه های اندروید
سایر سایت ها
ارسال صفحه برای دوستان
    بازگشت به مطالب گروه   بازگشت به صفحه اول
 
ورود به کربلا

paroxetin beipackzettel

paroxetin diarre paroxetin hexal paroxetin wirkung

بعد از اقامت سه روزه در نجف و تشرف به مساجد سهله  - که میگن اقامت گاه امام زمان (عج) و خانواده گرامی ایشان بعد از ظهور است - و مسجد کوفه به سمت کربلا حرکت کردیم. شهر کربلا یه چیزی تو مایه های یک روستای متمدن شده است که هوز بسیاری از خیابوناش خاکی هست. شهر زیاد تر و تمیزی نیست و اگر به خاطر بزرگوارانی که اونجا شهید شدند نبود، اصلا ارزش سفر را نداشت.

ابتدا به کاظمین رفتیم و تحت شرایط بسیار شدید امنیتی بارگاه امام جواد(ع) و امام کاظم (ع) را زیارت کرده و به سمت کربلا راه افتادیم. خیلی دلم می خواست سامرا هم ما رو می بردند و دو امام بزرگواری رو که اونجا هستند را زیارت می کردیم. اما گفتند که به خاطر مسائل امنیتی بازدید از این شهر ها ممنوع شده است.

وارد کربلا که شدیم در هتل فدک اقامت کردیم. کار ما حضور همه روزه در بین الحرمین و زیارت حضرت ابوالفضل العباس و امام حسین (ع) بود.

داستان زندگی این دو بزرگوار بسیار شنیدنی هست. اگر همه برادر ها مثل این دو به هم وفادار بودند دنیا واقعا گلستان می شد. خدایا توفیق بده اگر قرار هست کسی را به عنوان یار و یاور انتخاب کنیم، تا آخرین لحظه باهاش باشیم و منافع شخصی ما رو از هم جدا نکنه.

اونجا رسم بود که بعد از هر نماز مردم وارد حرم می شدند و شعار هایی از قبیل لبیک یا حسین و ابد و الله ما ننسی حسینا می دادند. در بیرون حرم ها هم که الی ماشاء الله غذا و نوشیدنی به عنوان خیرات می دادند. اگر کسی توی این دهه وارد کربلا بشه از لهاظ خوردن و آشامیدن هیچ خرجی نمی خواد بکنه

لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
نام کاربری:
کلمه عبور:
   
   
  عضویت در سایت  
     
من را در اینستاگرام دنبال کنید
Instagram
 
صفحه من را در فیسبوک ببینید
 
ارسال پیام در تلگرام