سایت رسمی بهمن مؤذن
مدیریت دولتی
آموزش
در باره من
خاطرات و وقایع
برنامه های اندروید
سایر سایت ها
ارسال صفحه برای دوستان
    بازگشت به مطالب گروه   بازگشت به صفحه اول
 
گربه های بی چشم و رو

tizanidin 1mg

tizanidin opioid tizanidin 6 mg tizanidin pret

گربه موجود بسیار عجیبیه. من چند وقت پیش یه گربه توی حیاط خونمون بود که بهش هر روز غذا می دادم. چرا این کار رو می کردم؟ شاید چون گربه قشنگی بود. شاید چون دلم براش می سوخت و شاید هم چون گربه هه هر وقت از دم پنجره اتاقم رد می شد میومیو می کرد و یه جوری ازم درخواست غذا می کرد. این گربه برای من هیچ حاصلی نداشت . حتی بعضی وقت ها که ظهر میومدم یه چرتی بزنم اونقدر سر و صدا میکرد که نمیتونستم بخوابم. اما من کماکان بهش غذا می دادم.

بعد از یه مدت دیگه از گربه هه خبری نشد. نمی تونم انکار کنم که دلم برای گربه هه تنگ شده بود . خیلی منتظرش بودم که برگرده اما دیگه خبری از اون گربه نشد.

خیلی دلم می خواست که از گربه هه می پرسیدم در مقابل اون همه غذایی که به تو دادم ، چی بهم دادی؟ حتی یه بارم دستمو چنگ زدی. گربه عزیزم ، تو واقعا از زندگی چی می خوای ؟ فرض کن من رو ول کردی رفتی تو خونه همسایه به جای آشغال مرغ ، رون مرغ بهت دادن. البته می دونم این تورو راضی می کنه اما نگفتی که من دلم برات تنگ میشه. تا حالا توی زندگیت به این فکر بودی که یه بار، فقط برای یه بار نفع تو به کسی برسه بدون اینکه از طرف توقع داشته باشی ؟

به این فکر کردی که تا آخر عمر کوتاهت فقط از این خونه به اون خونه سرگردونی، شکمت پر از مرغ و جوجست اما قلبت چی ؟ خالی خالی.

یه ضرب المثل هست که می گه طرف مثل گربه بی چشم و رو هست. یعنی اگر شما هر چقدر هم ازش طرفداری کنی، بهش کمک کنی و تمام اذیت و آزاری رو که در حقت انجام می ده نادیده بگیری ، تا زمانی در کنارت می مونه که منافعش تامین باشه و هنگامی که دیگه براش حاصلی نداری و یا شخص دیگری منافعشون رو بهتر تامین می کنه ، بلافاصله ازت جدا می شن و می رن دنبال کس دیگه.

خدایا من رو از خصایص گربه ای پاک کن. من دلم نمی خاد تا اخر عمر کوتاهم دنبال یه لقمه چرب تر باشم. من دلم می خواد مثل یه انسان زندگی کنم و مثل یک انسان بمیرم.

به رحمتک یا الرحم الراحمین

لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
نام کاربری:
کلمه عبور:
   
   
  عضویت در سایت  
     
من را در اینستاگرام دنبال کنید
Instagram
 
صفحه من را در فیسبوک ببینید
 
ارسال پیام در تلگرام